Виховання, висвітлено 06.04.2018

Подарунки для будинку малютки

06.04.2018 року Лідерами учнівського самоврядування Рудюк В., Загірною В., президентом ШП Проценко А.-М., соціальним педагогом Дергачовою Ю.О., педагогом-організатором Брайон О.В. було відвідано Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Під час візиту до закладу були передані засоби особистої гігієни, одяг, взуття, необхідні господарські товари та памперси.  

Працівники закладу радісно зустріли та провели екскурсію по групам (яких у закладі є 7, відповідно до вікової категорії, починаючи від 0 до 6 років) та познайомили із специфікою роботи закладу.

З першого погляду навіть не скажеш, що це дитячий будинок – сучасна будівля, чистий доглянутий двір, церква на території, а навколо прекрасний сосновий бір. Будинок дитини оснащений сучасним обладнанням, кабінетами реабілітації та розвитку дітей, басейном.

З повагою та вдячністю, за дорученням колективу та вихованців будинку дитини, головний лікар будинку дитину С.В.Урсуленко висловлює щиру подяку колективу  ЖЗСШ№16, учням школи, батькам, які взяли участь в акції «Діти – дітям!» та подарували хвилини радості для вихованців будинку.

Переглянути зображення грамоти можна нижче за посиланням:

Автор: Адміністрація

Додаткові матеріали

Фото

Архів новин

ПнВтСрЧтПтСбНд